Herní server BTK

vše o administrování herního serveru

Herní server BTK

Příspěvekod krmi74 » úte 10. kvě 2016 14:57:17

O víkendu, pokud bude čas, tak zprovozním ten domácí server, jak jsem o tom mluvil na poradě. Tak potom poprosím Masakra o spolupráci na nastavení. Jakmile to zprovozníme, můžeme to zatím testovat.
Dále jednám o instalaci SSD disku do stávajícího stroje, pokud by došlo ke znatelnému zlepšení výkonu, budeme ještě uvažovat o ponechání stávající služby.
Znovu jsem otevřel jednání o omezeném uploadu ven do internetu, problém je, že není žádný stroj, na kterém by se to dalo testovat. Na speedtest žádné omezení není, ve vnitřní síti taky ne, jen ke klientům v internetu. taky je možnost, že to FTP na stahování addonů přes armasync, přesměrujeme ode mě.
krmi74
SGT (Četař)
SGT (Četař)

Re: Herní server BTK

Příspěvekod Born » úte 10. kvě 2016 22:24:44

určitě bych vyzkoušel i ten domácí, ale na větší bitvu to vidím bledě. Uvidíme. Děkuji za aktivitu Krmi
Born
1SG (Štábní rotmistr)
1SG (Štábní rotmistr)

Příspěvekod Majky10cz » stř 11. kvě 2016 11:18:23

Já bych určitě taky vyzkoušel ten domácí server, pro naše hraní to stačit bude ale jak říká born nevím jestli by to potom stačilo na nějakou větší akci. A druhá věc píšeš že není pc na kterém by se to testovalo, jaká konfigurace je potřeba k testování ??
Majky10cz
Private (Vojín)
Private (Vojín)

Příspěvekod krmi74 » čtv 12. kvě 2016 13:21:00

Majky10cz píše:Já bych určitě taky vyzkoušel ten domácí server, pro naše hraní to stačit bude ale jak říká born nevím jestli by to potom stačilo na nějakou větší akci. A druhá věc píšeš že není pc na kterém by se to testovalo, jaká konfigurace je potřeba k testování ??

Aha už tomu rozumím, to že je problém, že to není na čem testovat se týká toho odstavce, na testování uploadu ze serveru na nějaký jiný stroj na rychlé lince někde po republice s veřejnou IP. To se netýká stroje na spuštění herního serveru, že ten není na čem testovat.
krmi74
SGT (Četař)
SGT (Četař)

Zpět na Administrace BTK serveru