Stránka 1 z 1

Herní server BTK

PříspěvekNapsal: úte 10. kvě 2016 14:57:17
od krmi74
O víkendu, pokud bude čas, tak zprovozním ten domácí server, jak jsem o tom mluvil na poradě. Tak potom poprosím Masakra o spolupráci na nastavení. Jakmile to zprovozníme, můžeme to zatím testovat.
Dále jednám o instalaci SSD disku do stávajícího stroje, pokud by došlo ke znatelnému zlepšení výkonu, budeme ještě uvažovat o ponechání stávající služby.
Znovu jsem otevřel jednání o omezeném uploadu ven do internetu, problém je, že není žádný stroj, na kterém by se to dalo testovat. Na speedtest žádné omezení není, ve vnitřní síti taky ne, jen ke klientům v internetu. taky je možnost, že to FTP na stahování addonů přes armasync, přesměrujeme ode mě.

Re: Herní server BTK

PříspěvekNapsal: úte 10. kvě 2016 22:24:44
od Born
určitě bych vyzkoušel i ten domácí, ale na větší bitvu to vidím bledě. Uvidíme. Děkuji za aktivitu Krmi

Re: Herní server BTK

PříspěvekNapsal: stř 11. kvě 2016 11:18:23
od Majky10cz
Já bych určitě taky vyzkoušel ten domácí server, pro naše hraní to stačit bude ale jak říká born nevím jestli by to potom stačilo na nějakou větší akci. A druhá věc píšeš že není pc na kterém by se to testovalo, jaká konfigurace je potřeba k testování ??

Re: Herní server BTK

PříspěvekNapsal: čtv 12. kvě 2016 13:21:00
od krmi74
Majky10cz píše:Já bych určitě taky vyzkoušel ten domácí server, pro naše hraní to stačit bude ale jak říká born nevím jestli by to potom stačilo na nějakou větší akci. A druhá věc píšeš že není pc na kterém by se to testovalo, jaká konfigurace je potřeba k testování ??


Aha už tomu rozumím, to že je problém, že to není na čem testovat se týká toho odstavce, na testování uploadu ze serveru na nějaký jiný stroj na rychlé lince někde po republice s veřejnou IP. To se netýká stroje na spuštění herního serveru, že ten není na čem testovat.