Stránka 1 z 1

Humor všeho druhu

PříspěvekNapsal: stř 08. dub 2015 11:41:54
od Born

Re: Humor všeho druhu

PříspěvekNapsal: pát 17. dub 2015 23:14:49
od Born

Re: Humor všeho druhu

PříspěvekNapsal: pon 04. kvě 2015 22:56:19
od Matthew
Syrská Elita - A-Team, aneb důvod proč nedáváme palnou zbraň do ruky někomu, kdo sotva dokáže ovládat nůž bez ufiknutí si nohy a zahájení nukleární války..

Zde se dozvíte, jak přidat YouTube videa do svého fora

Re: Humor všeho druhu

PříspěvekNapsal: sob 09. kvě 2015 8:08:36
od Antoncz
Matthew píše:Syrská Elita - A-Team, aneb důvod proč nedáváme palnou zbraň do ruky někomu, kdo sotva dokáže ovládat nůž bez ufiknutí si nohy a zahájení nukleární války..

Zde se dozvíte, jak přidat YouTube videa do svého fora


Tak to je mazec ))

Re: Humor všeho druhu

PříspěvekNapsal: sob 09. kvě 2015 17:11:48
od Born
I s vědomím, že se na tom videu někomu něco stalo jsem se nepřestal smát. To není lidské, že? :-) Budu s tím muset něco dělat.

Re: Humor všeho druhu

PříspěvekNapsal: ned 10. kvě 2015 11:18:19
od Matthew
Jsem osobně toho názoru, že když si zvolí svatou cestu války tak se smát můžeme už jenom na jejich vlastní snaze se potkat s těma, co si jí vybrali před nima tam kde skončej..
Ale tak něco zábavnějšího, při točení tohohle se snad nikomu nic nestalo :-D

Zde se dozvíte, jak přidat YouTube videa do svého fora

Re: Humor všeho druhu

PříspěvekNapsal: stř 22. črc 2015 16:01:32
od Antoncz
Obrázek

Re: Humor všeho druhu

PříspěvekNapsal: pon 09. led 2017 17:29:31
od Antoncz
Profesor stál před jeho třídou filozofie a měl před sebou různé předměty. Když hodina začala, bezeslovně zvedl prázdnou a velmi velkou sklenici od majonézy a začal ji naplňovat golfovými míčky. Poté se studentů zeptal, jestli je sklenice plná. Souhlasili, že ano.

Profesor si podal krabici plnou kamínků a nasypal je do sklenice. Lehce s ní zatřepal. Kamínky zaplnily volné mezery mezi golfovými míčky. Znovu se studentů zeptal, zda je sklenice plná, znovu souhlasili.

Natáhnul se pro další krabici, nyní však plnou písku. Nasypal písek do sklenice. Samozřejmě, že písek zaplnil vše ostatní. Zeptal se ještě jednou, jestli je sklenice plná. Studenti jednohlasně odpověděli stejně, jako doteď.

Profesor nakonec vytáhnul dvě piva zpod stolu a nalil je celé do sklenice, čímž efektivně zaplnil mezery mezi pískem. Studenti se začali smát.

Za pokračujícího smíchu studentů profesor řekl: „Nyní chci, abyste si tuto sklenici představili jako sklenici reprezentující váš život. Golfové míčky jsou ty důležité věci – rodina, děti, zdraví, přátelé a vaše oblíbené vášně. Pokud by se ztratilo vše ostatní, pořád by byl váš život naplněn. Kamínky jsou ty ostatní věci, na kterých záleží – práce, dům, auto. Písek představuje všechny ostatní záležitosti.

„Pokud první naplníte sklenici pískem,“, pokračoval profesor, „nezbude žádné místo pro kamínky nebo golfové míčky. To samé platí pro život.


Pokud strávíte všechen svůj čas nad maličkostmi, nikdy u vás nebude místo pro věci, které jsou pro vás důležité.

Věnujte pozornost věcem, které jsou kritické pro vaše štěstí.

Prožívejte čas se svými dětmi. Prožívejte čas s vašimi rodiči. Navštivte vaše prarodiče. Vezměte vašeho partnera na večeři. Zahrajte si další osmnáctku. Vždy zbude čas na uklízení domu a sekání trávníku.

Věnujte se první golfovým míčkům – věcem, na kterých opravdu záleží. Nastavte si vaše priority.

Zbytek je pouze písek. Jeden ze studentů se přihlásil a otázal se profesora, co reprezentovalo to pivo. Profesor se usmál a řekl: „Jsem rád, že ses zeptal. Pivo pouze ukazuje, že nezávisle na tom, jak plný se váš život může zdát, vždy je ještě prostor na pár piv s přáteli.“